Galeria fotografii
Komentarze do zdjęć z dnia 2015-05-25
[2015-05-25 12:42:21] w etiopii góry simien i dżelady s± u mnie na szczycie \"places to see...\"; dżel
[2015-05-25 12:24:16] w bezengi wozil nas swan, tak mówił, który pokazuj±c na mur 5-tysięczników mówił
[2015-05-25 12:13:48] te wiadomo¶ć odcięła¶, ona była pod doln± krawędzi± zdjęcia:)zwrotnica !!!
gastropoda[2015-05-25 20:13:03] Dzięki za docenienie, wiedziałem mniej-więcej w jak± pogodę jadę, ale opady ¶nie
cag[2015-05-25 10:06:12] Nie udało mi się dotrzeć na półwysep Akamas, ale ogl±daj±c te zdjęcia teraz żału
Antoni[2015-05-25 18:08:30] Czy kto¶ jeszcze oprócz mnie dostrzeże na tym zdjęciu głowę wielkiego kota?
Antoni[2015-05-25 22:46:15] Dziękuję pięknie. Trochę tego przywiozłem, więc jaki¶ czas pokażę ciekawsze zak±
Antoni[2015-05-25 22:55:35] Wła¶ciwie jest to jedna z kilku skał na Plaży Afrodyty, dodam, że wewn±trz skały
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.



























